تابلوی مسیرنما

 

مرکز معاینه فنی پردیس به عنوان تنها مرکز معاینه فنی در شهر پردیس در روز 19 مرداد سال 1398 آغاز به کار کرد و در حال حاضر در حال خدمت‌رسانی به خودروهای سبک بنزینی و گازسوز به مراجعین محترم می‌باشد. این مرکز در تلاش است با افزایش کیفیت خدمات به یکی از بهترین مراکز معاینه فنی خودرو در سطح کشور تبدیل شود. موارد زیر از جمله امتیازات این مرکز محسوب می‌شود.

رعایت ادب و احترام در مقابل مراجعه‌کنندگان

اصل اول در مرکز معاینه فنی پردیس حسن برخورد با مراجعه‌کننده‌گان است. پرسنل و مدیریت این مرکز متعهد هستند در کمال ادب و احترام خدمات لازم را به مراجعه‌کنندگان ارائه نمایند.

سلامت مالی مجموعه و عدم وجود تقابل منافع

مدیریت و پرسنل مرکز معاینه فنی پردیس هیچ‌گونه وجه اضافه از مراجعه‌کنندگان محترم دریافت نمی‌کنند و متعهد هستند در کمال دقت و سلامت به ارائه خدمات بپردازند.

پرسنل آموزش‌دیده و تحصیل‌کرده

مرکز معاینه فنی با در اختیار داشتن پرسنل تحصیل‌کرده در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی (5 نفر کارشناسی، یک نفر دانشجوی کارشناسی ارشد، دو نفر کارشناسی ارشد، یک نفر دانشجوی دکتری و دو نفر دکترا) در رشته‌های مهندسی مکانیک، صنایع، ترافیک و راه و ترابری یکی از توانمندترین مجموعه‌های معاینه فنی از جنبه سطح دانش و تجربه نیروی کاری محسوب می‌شود.

خط به روز شده و دقیق

مرکز معاینه فنی پردیس در مشارکت با شرکت پرزان‌ صنعت تولید کننده تراز اول خطوط معاینه فنی در سطح کشور، فرآیندهای بسیار منظمی را برای کنترل کیفیت خط تعریف کرده است. انجام سرویس‌های دوره‌ای پیشگیرانه سبب شده است که احتمال رد شدن خودروی سالم نزدیک به صفر باشد.

نزدیکی به شهر تهران (برای ساکنین شرق، شمال، شمال شرقی و جنوب شرقی تهران)

مرکز معاینه فنی پردیس نزدیک‌ترین مرکز معاینه فنی در شرق تهران محسوب می‌شود. فاصله مرکز معاینه فنی پردیس تا ابتدای بزرگراه بابایی تنها 13 دقیقه می‌باشد. فاصله خود را با این مرکز با استفاده از نقشه گوگل و یا مسیریاب ویز بیابید.

سالن انتظار تجهیز شده

سالن انتظار مرکز معاینه فنی پردیس با در اختیار داشتن وسایل سرمایشی و گرمایشی و آبسرد کن محیطی آرام برای انتظار مراجعه‌کنندگان محترم به شمار می‌آید.

سرعت بالا و زمان انتظار پایین

 ظرفیت‌سازی برای مرکز از طریق افزایش نیروهای حاضر در خط و بهینه‌سازی فرآیندهای سرویس‌دهی سبب می‌شود که طول صف برای دریافت خدمات کاهش یابد به صورتی که در حال حاضر زمان انتظار متوسط برای خودروها زیر 15 دقیقه می‌باشد و مدیریت مجموعه در نظر دارد این شرایط را حفظ کند.

تنوع خدمات

ارائه خدمات برای خودروهای بنزینی و دوگانه‌سوز، طراحی پاکت برگه‌ معاینه فنی، وبسایت مجموعه و در اختیار داشتن سامانه پیامکی پیشرفته 100077700 برای ارتباط با مشتریان و یادآوری انقضای معاینه فنی از خدماتی است که در حال حاضر در این مرکز ارائه می‌شود. همچنین از بهمن ماه سال 1398، مرکز معاینه فنی پردیس تمامی روزهای هفته دایر و آماده خدمت‌رسانی می‌باشد.

قابلیت اطمینان بالا

در مرکز معاینه فنی پردیس راهکارهای مختلفی برای جلوگیری از قطع خدمات پیش‌بینی شده است، سامانه‌هایی نظیر شبکه‌های پشتیبان اینترنت با قابلیت اطمینان بالا، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه خط معاینه فنی در قالب قرارداد فی‌ما‌بین با شرکت پرزان‌صنعت و پوشش کامل بیمه‌ای مجموعه و پرسنل در کنار استفاده از تجهیزات با کیفیت و پیشرفته از جمله راهکارهایی است که برای افزایش قابلیت اطمینان مجموعه در نظر گرفته شده است.

رضایتمندی مشتریان مرکز

در نهایت هیچ چیز به مانند نظر مشتریان سابق نمی‌تواند گواه کیفیت خدمات ارائه شده باشد. تجربیات مختلف و اظهار نظرهای مشتریان سابق نشان داده است که مرکز در دستیابی به اهداف خود در زمینه کسب رضایت مراجعین موفق عمل کرده است.